# ATLETA SEXE CLUB LOCAL CATEGORIA PUNTS
GENERAL
PUNTS
CAT.
PUNTS
LOCAL
CURSES PUNTS
CURSES
1 ALBERT ESPÍ, OVIDI MASCULÍ DECATHLON COCENTAINA SI SENIOR 6 6 6 8/17
2 SANCHEZ LIMERES, CAROLINA FEMENÍ POC A POC ALCOI SI VETERANA 9 6 8 10/17
3 BAENA BAÑOS, ERIC MASCULÍ CLUB ATLETISMO ALCOY SI SENIOR 11 11 10 8/17
4 PONSODA SALES, NOELIA FEMENÍ APER ALCOY SI VETERANA 16 10 13 10/17
5 VICEDO CONTRERAS, JORGE MASCULÍ SR TEAM SI SENIOR 16 12 15 8/17
6 LAGUNA PICÓ, JAIRO MASCULÍ 226ERS ENDURANCE SCHOOL SI PROMESA 21 6 17 8/17
7 VALIN FERRANDO, MERCE FEMENÍ CLUB ATLETISMO ALCOY SI MASTER 36 6 36 9/17
8 BADILLO CEBALLOS, MIGUEL ANGEL MASCULÍ RUNBIKE ALCOY NO SENIOR 36 31 39 10/17
9 HERRADA SERRANO, JAVIER MASCULÍ POC A POC ALCOI SI VETERA 43 10 41 11/17
10 SEMPERE, SUSA FEMENÍ APER ALCOY SI VETERANA 44 20 44 6/17
11 ROIG PUERTO, RAUL MASCULÍ CLUB ATLETISME ALCOI SI VETERA 52 12 42 8/17
12 AURA GUARDIOLA, CAROLINA FEMENÍ RUNNERS ALCOI SI MASTER 56 16 57 7/17
13 LOPEZ MARTI, JOSE ANTONIO MASCULÍ URBAN TRAIL RUNNING ALCOY SI SENIOR 57 39 41 6/17
14 DEVESA FERRER, JOSÉ MIGUEL MASCULÍ CLUB ATLETISMO ALCOY SI MASTER 58 6 48 6/17
15 SILVESTRE CARDENAS, CHARO FEMENÍ SR TEAM SI VETERANA 60 30 54 8/17
16 SARRION FERRE, TERESA FEMENÍ INDEPENDIENTE NO MASTER 73 13 0 7/17
17 BROTONS GISBERT, ALBERT MASCULÍ URBAN TRAIL RUNNING ALCOY SI SENIOR 74 45 64 9/17
18 CANO BARRACHINA, YERAY MASCULÍ URBAN TRAIL RUNNING ALCOY SI SENIOR 75 38 71 10/17
19 MONFORT LLORET, AUXI FEMENÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 80 36 70 6/17
20 CUESTA FRAU, DAVID MASCULÍ CLUB ATLETISMO ALCOY SI MASTER 91 9 87 8/17
21 TOLOSA SOLBES, RAUL MASCULÍ RUNNERS ALCOI SI VETERA 95 38 87 10/17
22 ABAD HERNANDEZ, JULIO MASCULÍ SR TEAM SI VETERA 96 145 335 6/17
23 GUILLEM, TOMÁS MASCULÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 97 58 89 7/17
24 GARCIA VALERO, ANDREA FEMENÍ RUNBIKE ALCOY SI SENIOR 102 44 80 6/17
25 OLCINA TENDERO, LIDIA FEMENÍ CLUB ATLETISME ALCOI SI VETERANA 103 40 93 6/17
26 CANTÓ VILANOVA, JORGE MASCULÍ RUNNERS ALCOI SI MASTER 116 14 105 10/17
27 CARRASCO VAZQUEZ, JONATHAN MASCULÍ INDEPENDIENTE SI VETERA 119 38 100 6/17
28 PERIS ABAD, FERNANDO MASCULÍ URBAN TRAIL RUNNING ALCOY SI VETERA 121 45 100 7/17
29 ALBERO GISBERT, JORGE MASCULÍ TRIALCOY SI SENIOR 122 59 113 7/17
30 SEGUI TORTOSA, OSCAR MASCULÍ POC A POC ALCOI SI VETERA 125 44 103 7/17
31 GONZALO BOTELLA, SALVADOR MASCULÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 135 57 109 10/17
32 JORNET, AITOR MASCULÍ TRIVICI TEAM NO PROMESA 139 10 19 8/17
33 GISBERT PEREZ, JULIO CESAR MASCULÍ INDEPENDIENTE SI VETERA 164 102 183 7/17
34 SEMPERE JORDÁ, JOSÉ LUIS MASCULÍ ONSEN RUNNERS ALCOI SI VETERA 167 76 154 10/17
35 PABLOS ARROYO, DAVID MASCULÍ URBAN TRAIL RUNNING ALCOY SI VETERA 170 60 144 6/17
36 LASHERAS NAHARRO, PASCUAL MASCULÍ RUNNERS ALCOI SI VETERA 173 74 154 11/17
37 PERALTA FLORES , VICENTE MASCULÍ APER ALCOY SI VETERA 177 68 159 7/17
38 ROJAS CHAMAY , JAIME MASCULÍ POC A POC ALCOI SI VETERA 180 127 260 6/17
39 PEINADO SÁNCHEZ, JORGE ALBERTO MASCULÍ APER ALCOY SI VETERA 182 89 165 8/17
40 SILVESTRE JOVER, JORDI MASCULÍ CLUB ATLETISME ALCOI SI MASTER 197 29 176 8/17
41 ESPI MONLLOR, JORGE MASCULÍ URBAN TRAIL RUNNING ALCOY SI VETERA 217 88 193 8/17
42 BELDA RIPOLL, ALBERTO MASCULÍ POC A POC ALCOI SI VETERA 227 115 203 7/17
43 GARCIA PIÑA, MIGUEL MASCULÍ POC A POC ALCOI SI VETERA 239 117 218 7/17
44 SEGUI TOMAS, NACHO MASCULÍ INDEPENDIENTE SI VETERA 255 125 204 7/17
45 BOTELLA MIRÓ, JORDI MASCULÍ CENTRE EXCURSIONISTA ALCOI SI MASTER 257 37 234 9/17
46 PERIS, JAVIER MASCULÍ RUNNERS ALCOI SI VETERA 257 123 232 9/17
47 SEGUI MONLLOR, OSCAR MASCULÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 266 76 246 10/17
48 ESPEJO NAVARRO, JUAN CARLOS MASCULÍ VASCOS SI VETERA 274 139 252 8/17
49 SEGUÍ SORIANO, JORGE MASCULÍ INDEPENDIENTE SI VETERA 277 150 243 10/17
50 PAYA VERDU, JOSE ANTONIO MASCULÍ POC A POC ALCOI SI VETERA 277 110 230 6/17
51 ORTS BERNABEU, PACO MASCULÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 280 86 260 8/17
52 OSUNA HUERTAS, JOSE MASCULÍ CLUB ATLETISMO ALCOY SI MASTER 308 52 287 7/17
53 RODRIGUEZ RODRIGUEZ, ANTONIO JAVIER MASCULÍ INDEPENDIENTE SI VETERA 327 137 213 6/17
54 GILABERT PIQUERAS, CARLOS MASCULÍ RUNNERS ALCOI SI VETERA 336 157 311 8/17
55 BRAVO ESTRUCH, ROBERTO MASCULÍ INDEPENDIENTE SI VETERA 337 224 485 6/17
56 MARTINEZ DOMINGUEZ, JAVIER MASCULÍ RUNBIKE ALCOY SI SENIOR 341 102 282 9/17
57 LLOPIS HIDALGO, JORGE MASCULÍ URBAN TRAIL RUNNING ALCOY SI SENIOR 363 157 290 6/17
58 RAMIREZ MOLINA, SAUL MASCULÍ SR TEAM NO SENIOR 398 303 266 6/17
59 BERNAT VERDU, DANI MASCULÍ C.A. CAMALLAES-REFLYX SI MASTER 401 72 364 7/17
60 RICO GRACIA, JOSE ANTONIO MASCULÍ SR TEAM SI VETERA 414 201 376 6/17
61 BRAVO ESTRUCH, JORGE MASCULÍ INDEPENDIENTE SI VETERA 430 218 389 8/17
62 PEIDRO BERENGUER, MIGUEL MASCULÍ RUNNERS ALCOI SI MASTER 477 88 434 7/17
63 VILAPLANA FERRANDO, JUANJO MASCULÍ CLUB ATLETISMO ALCOY SI MASTER 501 92 456 6/17
64 SANCHIS PEDRAZA, OSCAR MASCULÍ CENTRE EXCURSIONISTA ALCOI SI VETERA 29 7 27 5/17
65 SANCHEZ PONS, CARLOS MASCULÍ CLUB ATLETISMO ALCOY SI VETERA 72 26 61 5/17
66 DELGADO LÓPEZ, GABRIEL MASCULÍ CENTRE EXCURSIONISTA ALCOI SI SENIOR 94 48 58 5/17
67 BORREDÁ ÚBEDA, JUAN MASCULÍ POC A POC ALCOI SI VETERA 125 39 79 5/17
68 ARGÜELLES GONZÁLEZ, MARIO MASCULÍ URBAN TRAIL RUNNING ALCOY NO VETERA 146 50 0 5/17
69 TOMAS DOMINGUEZ, ISRAEL MASCULÍ URBAN TRAIL RUNNING ALCOY SI VETERA 156 44 127 5/17
70 RIPOLL CARDONA, DAVID MASCULÍ URBAN TRAIL RUNNING ALCOY SI VETERA 166 59 116 5/17
71 NAVARRO LOZANO, JOSE ANTONIO MASCULÍ POC A POC ALCOI SI MASTER 236 32 196 5/17
72 MOLTO VILANOVA, OSCAR MASCULÍ INDEPENDIENTE SI VETERA 238 95 190 5/17
73 VIDAL GUERRERO, MAURI MASCULÍ C.A. CIUTAT D´ALBAIDA NO VETERA 298 148 33 5/17
74 FERRANDO PEIDRO, NATXO MASCULÍ RUNBIKE ALCOY SI VETERA 300 127 162 5/17
75 CARDONA SÁNCHEZ, VICENTE MASCULÍ INDEPENDIENTE SI VETERA 350 106 264 5/17
76 SELLÉS JUAN, SIBA MASCULÍ CENTRE EXCURSIONISTA ALCOI SI MASTER 351 67 312 5/17
77 ABAD SEMPERE, ALBERTO JAVIER MASCULÍ CLUB ATLETISME ALCOI NO MASTER 401 51 36 5/17
78 CORTELL CASCANT, JAVIER MASCULÍ CENTRE EXCURSIONISTA ALCOI SI VETERA 506 183 395 5/17
79 IÑESTA, EUGENIO MASCULÍ SR TEAM SI SENIOR 509 210 417 5/17
80 VILLANOVA SOLER, QUIQUE MASCULÍ RUNNERS ALCOI SI VETERA 724 263 569 5/17
81 MARTINEZ MEYA, JORDI MASCULÍ RIBER’S TEAM SI SENIOR 10 10 9 4/17
82 MARCO NIETO, NATALIA FEMENÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 11 7 10 4/17
83 GIL CONTRERAS , SARA FEMENÍ URBAN TRAIL RUNNING ALCOY SI SENIOR 48 24 43 4/17
84 CABALLERO MANSO, DÁMARIS FEMENÍ CLUB ATLETISME ALCOI SI SENIOR 48 22 44 4/17
85 RAIGAL, CRISTIAN MASCULÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 63 38 58 4/17
86 EGEA LINARES, PAU MASCULÍ CLUB ATLETISMO ALCOY SI SENIOR 64 34 54 4/17
87 CANTÓ ESTEVE, JORGE MASCULÍ 226ERS ENDURANCE SCHOOL SI PROMESA 82 12 60 4/17
88 SERRANO, JUAN CARLOS MASCULÍ INDEPENDIENTE NO VETERA 114 37 0 4/17
89 PEREZ RUIZ, DAVID MASCULÍ URBAN TRAIL RUNNING ALCOY SI VETERA 147 46 111 4/17
90 SOLAR BENEITO, IVAN MASCULÍ RUNNERS ALCOI SI VETERA 154 72 141 4/17
91 JUÁREZ PALACIOS, FRANCISCO MASCULÍ URBAN TRAIL RUNNING ALCOY SI VETERA 172 56 137 4/17
92 CALATAYUD GANDIA, VICENTE MASCULÍ RUNNERS ALCOI SI MASTER 186 20 148 4/17
93 PEREZ SOLER, CARLOS MASCULÍ URBAN TRAIL RUNNING ALCOY SI SENIOR 190 85 152 4/17
94 TERNERO MARTIN, STEVEN MASCULÍ RUNNERS ALCOI NO VETERA 208 77 150 4/17
95 JURADO VALLEJO, ULISES MASCULÍ CDME TRAIL VILLENA NO VETERA 238 103 0 4/17
96 CLIMENT RUIZ, JUAN JOSE MASCULÍ RUNNERS ALCOI SI VETERA 311 118 262 4/17
97 SEMPERE MIRALLES, RUBEN DARIO MASCULÍ RUNNERS ALCOI SI VETERA 325 148 302 4/17
98 BALASOIU, MARIUS SILVIU MASCULÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 354 158 288 4/17
99 GINER MONSERRAT, MARCOS MASCULÍ CLUB ATLETISME ALCOI SI VETERA 355 113 274 4/17
100 MIRÓ MONLEÓN , EDGAR MASCULÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 412 184 335 4/17
101 ALBERO LOPEZ, FRNCISCO JAVIER MASCULÍ RUNNERS SENSE PRETENSIONS NO MASTER 438 70 309 4/17
102 MONCHO LLOPIS, ROBERTO CARLOS MASCULÍ RUNNERS ALCOI SI VETERA 644 232 506 4/17
103 RODRIGUEZ MARTINEZ, LORENA´ FEMENÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 4 3 4 3/17
104 MATAIX CRESPO, JESSICA FEMENÍ FCC TRAIL SI SENIOR 9 6 5 3/17
105 CAMARASA ESCRIG, JORDI MASCULÍ SR TEAM SI SENIOR 17 13 16 3/17
106 LOBODAN, ION EDUARD MASCULÍ CENTRE EXCURSIONISTA ALCOI SI SENIOR 17 10 10 3/17
107 BLANES CARBONELL, CRISTINA FEMENÍ URBAN TRAIL RUNNING ALCOY SI VETERANA 19 7 15 3/17
108 LARA RICO, JAUME MASCULÍ INDEPENDIENTE SI VETERA 22 10 15 3/17
109 ABAD CLIMENT, ZAIDA FEMENÍ CLUB ATLETISME ALCOI SI PROMESA 23 5 21 3/17
110 SANCHEZ, RAFAEL MASCULÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 28 20 24 3/17
111 COMPANY MOMPARLER, CARLA FEMENÍ URBAN TRAIL RUNNING ALCOY SI SENIOR 43 25 39 3/17
112 GIMENEZ ESPINÓS, ANA FEMENÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 47 25 43 3/17
113 RODIL RICO, LUIS MASCULÍ TRANSPORTS F. ENGUIX SI VETERA 58 26 55 3/17
114 DÍAZ PÉREZ, CRISTINA MASCULÍ AL-TALL C ATLETISMO ALCOY SI VETERA 67 17 56 3/17
115 ESTEBAN SERRANO, AITOR MASCULÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 79 46 61 3/17
116 ENGUIX VAÑÓ, DANIEL CASIMIR MASCULÍ TRANSPORTS F. ENGUIX SI VETERA 85 42 80 3/17
117 GILABERT BENEYTO, JÚLIA FEMENÍ CLUB ATLETISMO ALCOY SI PROMESA 100 18 71 3/17
118 LÓPEZ CUENCA, EVA FEMENÍ URBAN TRAIL RUNNING ALCOY SI SENIOR 103 39 93 3/17
119 FERRER GIMENO, ROBERTO MASCULÍ URBAN TRAIL RUNNING ALCOY SI MASTER 105 11 79 3/17
120 GONZÁLBEZ CATALÁ, JORGE MASCULÍ CLUB ATLETISMO ALCOY SI VETERA 122 58 108 3/17
121 CASADO BENEITO, SILVIA MASCULÍ CHAMPIOS-CEA SI VETERA 123 40 101 3/17
122 NAVARRO GUARDIOLA, SANTIAGO MASCULÍ INDEPENDIENTE SI MASTER 130 22 119 3/17
123 BONHOME MOLTO, JORGE VICENTE MASCULÍ CLUB ATLETISMO ALCOY SI MASTER 133 22 105 3/17
124 SALAZAR, ALEXANDER MASCULÍ CENTRE EXCURSIONISTA ALCOI SI VETERA 141 46 110 3/17
125 CORTES JORDA, IGNACIO MASCULÍ INDEPENDIENTE SI VETERA 146 72 130 3/17
126 CALATAYUD SELLES, JORGE MASCULÍ CLUB ATLETISMO ALCOY SI VETERA 151 76 130 3/17
127 SANZ I COLOMA, JAUME MASCULÍ CLUB ATLETISMO ALCOY SI VETERA 154 65 124 3/17
128 RUIZ COMINO, FEDERICO MASCULÍ URBAN TRAIL RUNNING ALCOY SI MASTER 158 17 117 3/17
129 MORENO PRADOS, LUCAS MASCULÍ INDEPENDIENTE SI MASTER 163 21 90 3/17
130 TORMOS MOLTÓ, SERGIO MASCULÍ TABERNETA TRAIL TEAM SI VETERA 166 83 141 3/17
131 PASCUAL, JOSEP MASCULÍ SR TEAM SI SENIOR 167 47 154 3/17
132 BRIONES MARTINEZ, FRANCISCO JOSE MASCULÍ RUNNERS ALCOI SI VETERA 173 91 152 3/17
133 CARDONA, PABLO MASCULÍ INDEPENDIENTE SI VETERA 188 84 175 3/17
134 CORCHADO COLOMINA , LIRIOS FEMENÍ INDEPENDIENTE SI VETERANA 195 69 142 3/17
135 RIVERA MERLO, LUIS MASCULÍ INDEPENDIENTE SI PROMESA 203 44 184 3/17
136 PEREA LOPEZ, IVAN MASCULÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 205 98 105 3/17
137 FERNANDEZ ARACIL, DAVID MASCULÍ INDEPENDIENTE NO VETERA 207 74 0 3/17
138 LOPEZ BUSTOS, JAVIER MASCULÍ INDEPENDIENTE SI VETERA 207 96 189 3/17
139 BIOSCA TORTOSA, EZEQUIEL MASCULÍ CLUB ATLETISME ALCOI SI MASTER 212 32 175 3/17
140 VERDÚ PALACIOS, PABLO MASCULÍ SR TEAM SI SENIOR 221 84 164 3/17
141 SERRANO VERDU, ANTONIO MASCULÍ INDEPENDIENTE NO SENIOR 224 93 0 3/17
142 GARCÍA BAS , JUAN MASCULÍ TRIALCOY SI SENIOR 226 93 169 3/17
143 FUSTER MONCHO, PACO MASCULÍ INDEPENDIENTE SI MASTER 233 48 213 3/17
144 GARCIA PASCUAL, ESTEBAN MASCULÍ RUNBIKE ALCOY SI SENIOR 233 100 183 3/17
145 FERNÁNDEZ DE LA PARRA LÓPEZ, OSCAR MASCULÍ 226 ENDURANCE SCHOOL SI PROMESA 279 37 208 3/17
146 TENDERO CARBONELL, JORGE JAVIER MASCULÍ TRIALCOY SI VETERA 318 135 188 3/17
147 BRAVO VILLEGAS, JORGE HAZAEL MASCULÍ RUNNERS ALCOI SI SENIOR 332 124 183 3/17
148 TODOLÍ TORRÓ, JOSÉ LUIS MASCULÍ INDEPENDIENTE NO MASTER 332 53 0 3/17
149 LOPEZ CATALA, JUAN JOSE MASCULÍ TEMASYTEST NO MASTER 374 70 0 3/17
150 CANOVAS DOMENECH, FRANCISCO MASCULÍ CLUB ATLETISME ALCOI SI VETERA 376 120 299 3/17
151 VALOR BRAVO, MARCOS MASCULÍ INDEPENDIENTE NO MASTER 392 51 0 3/17
152 RIVERA MERLO, ALEJANDRO MASCULÍ INDEPENDIENTE SI PROMESA 397 46 303 3/17
153 LLAMAS RECHE, JOSE RAMON MASCULÍ INDEPENDIENTE SI VETERA 458 153 339 3/17
154 NICOLAU JULIA , NATAN MASCULÍ INDEPENDIENTE NO SENIOR 475 198 70 3/17
155 PEREZ SILVESTRE, VICENTE MASCULÍ CLUB ATLETISME ALCOI SI MASTER 547 83 417 3/17
156 LÓPEZ MOLLÁ, AITANA FEMENÍ CLUB ATLETISME PITIÚS SI SENIOR 2 2 2 2/17
157 COMPANY TOMAS, GLORIA FEMENÍ LURBEL TEAM PEOPLE SAPIENS NO VETERANA 2 2 0 2/17
158 SANEGRE CHAZARRA, ALBA MASCULÍ UNGLES NEGRES SI PROMESA 4 2 4 2/17
159 JOVER QUILIS, ANDRÉS MASCULÍ UNGLES NEGRES NO SENIOR 7 5 0 2/17
160 TORRES CLIMENT, PALOMA FEMENÍ SRTEAM SI SENIOR 8 5 8 2/17
161 CAMILLERI CARBONELL, CARMINA FEMENÍ CLUB ATLETISME ALCOI SI MASTER 10 3 10 2/17
162 PEIDRO PARRES, SARA FEMENÍ SR TEAM SI SENIOR 10 6 9 2/17
163 RUIZ GÓMEZ, DAVID MASCULÍ A FULL EQUIP SI VETERA 10 3 5 2/17
164 GADEA BORONAT, PILAR FEMENÍ POC A POC ALCOI SI MASTER 12 3 8 2/17
165 FERRANDIZ TEROL, ANDREA FEMENÍ TRIALCOY SI SENIOR 12 5 8 2/17
166 SILVESTRE MIRA, MARIA FEMENÍ CLUB ATLETISME ALCOI SI VETERANA 12 6 6 2/17
167 SANVALERO SANCHIS, ALEJANDRO MASCULÍ CAMPEONATO UPV NO PROMESA 15 4 0 2/17
168 GOMIS VICENS, JUAN MASCULÍ CLUB ATLETISME ALCOI SI SENIOR 16 13 10 2/17
169 GÓMEZ BLANES, MªAMPARO FEMENÍ POC A POC ALCOI SI SENIOR 16 8 14 2/17
170 BONELL, LORENA FEMENÍ INDEPENDIENTE SI VETERANA 17 11 15 2/17
171 MOLINES LLOPIS, ERNESTO MASCULÍ LURBEL TEAM PEOPLE SAPIENS NO VETERA 19 5 0 2/17
172 MONTERO MORENO, Mª PILAR FEMENÍ INDEPENDIENTE SI VETERANA 20 9 20 2/17
173 SANCHIS SIGNES , MARÍA FEMENÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 21 10 19 2/17
174 JORDÀ CARCHANO, CLARA FEMENÍ INDEPENDIENTE SI VETERANA 22 12 22 2/17
175 BOTELLA, JORDI MASCULÍ KIKO TRAINING SI SENIOR 22 17 15 2/17
176 DOMENECH PEÑAS, CLARA FEMENÍ CLUB ATLETISMO ALCOY SI VETERANA 23 16 20 2/17
177 SANJUAN SANTONJA, ALTEA FEMENÍ INDEPENDIENTE SI VETERANA 23 14 16 2/17
178 VILAPLANA BURGOS, PAU MASCULÍ CE SAN ROC SI SENIOR 25 16 13 2/17
179 VALOR GONZALEZ, ANDREA FEMENÍ INDEPENDIENTE NO PROMESA 27 3 0 2/17
180 CLIMENT ALBERO, PALOMA FEMENÍ APER ALCOI SI VETERANA 27 17 25 2/17
181 ROMERO GARCIA, LUCÍA FEMENÍ SR TEAM SI SENIOR 28 13 16 2/17
182 MARTI GINER, SERGIO MASCULÍ LOS POLLOS NO SENIOR 28 21 4 2/17
183 ABAD JARQUE, RUTH FEMENÍ URBAN TRAIL RUNNING ALCOY SI VETERANA 30 14 28 2/17
184 CANDELA, AMPARO FEMENÍ INDEPENDIENTE SI VETERANA 30 8 26 2/17
185 FERRERO LOPEZ, NIEVES FEMENÍ SOCARUN NO VETERANA 30 20 0 2/17
186 GARCIA GONZALEZ, MAMEN FEMENÍ URBAN TRAIL RUNNING ALCOY SI MASTER 31 5 28 2/17
187 BAS VALOR, BLANCA FEMENÍ URBAN TRAIL RUNNING ALCOY SI SENIOR 41 20 37 2/17
188 BERMUDEZ ABELLA, MANOLO MASCULÍ SR TEAM SI VETERA 44 16 26 2/17
189 BERENGUER DOMENECH, ALICIA FEMENÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 45 21 33 2/17
190 MATARREDONA SANTONJA, RAFA MASCULÍ POC A POC ALCOI SI MASTER 47 4 41 2/17
191 CORBI PEREZ, MARI CARMEN MASCULÍ HYBRID SI VETERA 48 13 45 2/17
192 BELVIS REIG, JOAN MASCULÍ C.E.M. LES LLEBRES DE MURO NO PROMESA 53 8 0 2/17
193 PASTOR ARACIL, JORGE MASCULÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 53 28 38 2/17
194 GARCIA FORTE, MARIO MASCULÍ RUNNERS ALCOI SI SENIOR 58 30 49 2/17
195 CHINCHILLA GISBERT, ANA FEMENÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 66 28 50 2/17
196 JULIÁ GARCÍA, ALEJANDRO MASCULÍ RUNNERS ALCOI SI VETERA 67 30 62 2/17
197 AGULLÓ RUIZ , ALMUDENA FEMENÍ INDEPENDIENTE SI MASTER 67 11 51 2/17
198 PEREZ CLIMENT, JAIME MASCULÍ APER ALCOY SI VETERA 69 26 65 2/17
199 PASTOR GARRIGÓS, JUAN MANUEL MASCULÍ INDEPENDIENTE SI PROMESA 72 12 47 2/17
200 SANCHEZ GARCIA, DAVID MASCULÍ CLUB ATLETISMO ALCOY SI VETERA 73 33 66 2/17
201 TERCERO CARPIO, RUBÉN MASCULÍ INDEPENDIENTE SI VETERA 77 40 71 2/17
202 GOMEZ, FERNANDO MASCULÍ INDEPENDIENTE SI MASTER 77 13 72 2/17
203 SANCHIS GINER , JOSÉ ENRIQUE MASCULÍ INDEPENDIENTE SI MASTER 79 10 54 2/17
204 PONS MARTÍ, LORENA FEMENÍ INDEPENDIENTE SI VETERANA 80 26 60 2/17
205 LOPEZ GUTIERREZ, JUAN MIGUEL MASCULÍ CLUB ATLETISMO ALCOY SI VETERA 81 47 74 2/17
206 MONZO SANCHIS, OMAR MASCULÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 84 48 35 2/17
207 GARCIA I BLANES, JÚLIA FEMENÍ ATHLETS&PAUET SI PROMESA 84 15 60 2/17
208 MASANET MIRÓ, ALBA FEMENÍ ATHLETS&PAUET SI PROMESA 85 16 61 2/17
209 BELDA SANCHO, PAU MASCULÍ INDEPENDIENTE SI PROMESA 86 12 58 2/17
210 PINILLOS CAÑETE, FRANCISCO MASCULÍ INDEPENDIENTE SI MASTER 89 13 82 2/17
211 SÁNCHEZ CARBONELL, SALVADOR MASCULÍ JAMÓN YORK EN OLIVETA NO SENIOR 91 45 0 2/17
212 JORNET JORDÁ, PAULA FEMENÍ URBAN TRAIL RUNNING ALCOY SI SENIOR 91 38 67 2/17
213 MONTAVA, ALBA FEMENÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 92 40 68 2/17
214 SANFRANCISCO ALBA, JOAN MASCULÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 92 47 65 2/17
215 REQUENA ARJONA, CARLOS MASCULÍ CENTRE EXCURSIONISTA ALCOI SI VETERA 94 42 85 2/17
216 LÓPEZ BUSTOS, RAÚL MASCULÍ INDEPENDIENTE SI VETERA 99 47 88 2/17
217 BARBER, JAVIER MASCULÍ CLUB ATLETISME ALCOI SI MASTER 100 18 74 2/17
218 MIRO INIESTA, AMANDO MASCULÍ RUNNERS ALCOI SI MASTER 100 12 93 2/17
219 PASTOR BOTELLA, MANUEL MASCULÍ INDEPENDIENTE SI VETERA 104 32 75 2/17
220 MARTÍNEZ MOLLÁ, AIDA FEMENÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 106 44 78 2/17
221 ORTEGA GARCIA, DÍANA FEMENÍ SR TEAM SI VETERANA 106 33 79 2/17
222 PASTOR FORNÉS, JOSE LUIS MASCULÍ C.A. ALGEMESI SI VETERA 111 46 82 2/17
223 VILLAR AURA, JAVIER JORGE MASCULÍ 226ERS ENDURANCE SCHOOL SI SENIOR 111 56 79 2/17
224 FERNANDEZ BLANCO, ANA FEMENÍ KIKO TRAINING SI VETERANA 115 36 84 2/17
225 CABRERIZO BORONAT, PEPE MASCULÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 116 54 85 2/17
226 MIRA REIG, OSCAR MASCULÍ POC A POC ALCOI SI MASTER 118 18 107 2/17
227 LLOPIS , LORENA FEMENÍ INDEPENDIENTE SI VETERANA 119 40 86 2/17
228 SILVESTRE SOLER, ELVIRA FEMENÍ CENTRE EXCURSIONISTA ALCOI SI MASTER 125 18 89 2/17
229 PAYA SILVESTRE, MERCEDES FEMENÍ INDEPENDIENTE SI PROMESA 125 18 89 2/17
230 CARBONELL ALEMANY, MAITE FEMENÍ RUNNERS ALCOI SI VETERANA 126 45 83 2/17
231 SÁNCHEZ GARCÍA, JUAN ANTONIO MASCULÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 127 55 94 2/17
232 CALLE, EDGAR MASCULÍ INDEPENDIENTE SI MASTER 127 20 113 2/17
233 MASIÁ BOU , MACRINA FEMENÍ INDEPENDIENTE SI VETERANA 132 44 89 2/17
234 GUTIERREZ COMPAÑY, JUAN MASCULÍ URBAN TRAIL RUNNING ALCOY SI VETERA 136 41 102 2/17
235 MARTINEZ CLIMENT, OSCAR MASCULÍ RUNNERS ALCOI SI VETERA 138 60 121 2/17
236 CASTILLO MARTÍNEZ, CRISTIAN MASCULÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 139 63 106 2/17
237 SEGUÍ CARBONELL, JORDI MASCULÍ 226 ENDURANCE SCHOOL SI PROMESA 142 22 99 2/17
238 TORTOSA OLCINA, IZAN MASCULÍ INDEPENDIENTE SI PROMESA 142 9 114 2/17
239 VILAPLANA GONZALBEZ, TOMAS MASCULÍ INDEPENDIENTE SI VETERA 145 60 128 2/17
240 RAMIREZ SOLER , NEREA FEMENÍ RUNNERS ALCOI SI SENIOR 146 60 103 2/17
241 UCLES BELDA, DAVID MASCULÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 146 57 114 2/17
242 MARTINEZ BITO, JORGE ENRIQUE MASCULÍ RUNNERS ALCOI SI MASTER 151 36 134 2/17
243 YEPES BELDA, PILAR FEMENÍ SR TEAM SI VETERANA 152 54 107 2/17
244 DONCEL, JOSE LUIS MASCULÍ INDEPENDIENTE NO MASTER 153 22 0 2/17
245 MIRO TORMO, JAVIER MASCULÍ URBAN TRAIL RUNNING ALCOY SI VETERA 154 52 121 2/17
246 SILVA, ADOLFO MASCULÍ RUNNERS ALCOI SI MASTER 155 30 142 2/17
247 DELICADO MOLINA, JORGE MASCULÍ RUNNERS ALCOI SI VETERA 156 67 137 2/17
248 REIG ANDRADA, FRANCISCO MASCULÍ KIKO TRAINNING SI SENIOR 157 69 116 2/17
249 AMORÓS JORDÀ, ANDREU MASCULÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 157 77 118 2/17
250 MARTÍNEZ MARTÍNEZ, PAULA FEMENÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 161 66 109 2/17
251 RIBERA RUBIO, ADORACION DE LOS REYES FEMENÍ RUNNERS ALCOI SI MASTER 161 18 111 2/17
252 SEGUÍ OREJUELA, JORDI MASCULÍ URBAN TRAIL RUNNING ALCOY SI SENIOR 162 77 122 2/17
253 AGULLÓ RICHART, IGNACIO MASCULÍ JAMÓN YORK EN OLIVETA NO VETERA 165 58 0 2/17
254 ESCODA, JORDI MASCULÍ SR TEAM NO VETERA 168 55 0 2/17
255 ABAD LINARES, DANIEL MASCULÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 169 66 151 2/17
256 CEES DOMINGUEZ , JESSICA FEMENÍ INDEPENDIENTE SI VETERANA 170 62 120 2/17
257 AURA GARCÍA , JORGE MAURO MASCULÍ INDEPENDIENTE SI VETERA 170 55 127 2/17
258 ROMERO OSUNA, INMACULADA FEMENÍ RUNNERS ALCOI SI VETERANA 173 65 117 2/17
259 VECINA IBAÑEZ , IVÁN MASCULÍ INDEPENDIENTE NO SENIOR 175 82 0 2/17
260 GINER PEREZ, ANTONIO MASCULÍ CLUB ATLETISMO ALCOY SI MASTER 181 39 167 2/17
261 COPEL PELAEZ, JOSE FRANCISCO MASCULÍ RUNNERS ALCOI SI MASTER 185 35 169 2/17
262 AGULLO RUIZ, ANDRES MASCULÍ HYBRID ATHLETICS SI SENIOR 193 97 144 2/17
263 DOMENECH SEGUI, OSCAR MASCULÍ CENTRE EXCURSIONISTA ALCOI SI VETERA 193 79 79 2/17
264 SERRA UJALDÓN , JOAN MASCULÍ SOCA-RUN NO SENIOR 196 89 0 2/17
265 SANTONJA, JOSE MASCULÍ CLUB ATLETISME ALCOI SI VETERA 198 72 108 2/17
266 VILLAR PORRAS, SERGIO MASCULÍ INDEPENDIENTE SI PROMESA 203 17 72 2/17
267 RAMOS ESPINOSA, SONIA MASCULÍ PEBRELLA RUNNERS SI VETERA 206 71 161 2/17
268 GILABERT ARACIL, MANU MASCULÍ INDEPENDIENTE SI VETERA 216 89 107 2/17
269 CARMONA GARZON, JORGE MASCULÍ RUNNERS ALCOI SI MASTER 219 44 201 2/17
270 SANJOSE JOVER, JUAN MASCULÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 226 104 173 2/17
271 NAVARRO LLORENS, TONI MASCULÍ RUNBIKE ALCOY SI SENIOR 232 113 172 2/17
272 VILLAR PORRAS, BRIAN MASCULÍ INDEPENDIENTE SI PROMESA 235 30 171 2/17
273 FRASES DOMINGUEZ, KIKE MASCULÍ RUNNERS ALCOI SI MASTER 237 35 105 2/17
274 GARRI SOGORB , DAVID MASCULÍ INDEPENDIENTE SI VETERA 239 94 117 2/17
275 MATEOS BARROSO, SERGIO MASCULÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 241 105 186 2/17
276 CARBONELL PONSODA, JORDI MASCULÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 247 123 182 2/17
277 MORA FERNÁNDEZ, GONZALO MASCULÍ CERVINO TINTO SI VETERA 254 94 101 2/17
278 FRESNEDA LÓPEZ, JORGE IVÁN MASCULÍ TRIALCOY SI VETERA 259 100 111 2/17
279 ARAQUE RUIZ, JUAN MANUEL MASCULÍ INDEPENDIENTE SI VETERA 260 82 202 2/17
280 VARO CLIMENT , MANUEL MASCULÍ INDEPENDIENTE NO MASTER 262 37 0 2/17
281 CARO, JOSE LUIS MASCULÍ INDEPENDIENTE NO MASTER 267 36 0 2/17
282 VILLAMARIN, JOSE MASCULÍ CLUB ATLETISME ALCOI SI SENIOR 270 125 206 2/17
283 CORTELL, JUAN MASCULÍ INDEPENDIENTE SI VETERA 281 83 206 2/17
284 MARSET GIMENO, DAVID MASCULÍ SR TEAM SI SENIOR 285 129 213 2/17
285 JULIÁ ANDUIX, JORGE J. MASCULÍ 226ERS ENDURANCE SCHOOL SI MASTER 288 38 211 2/17
286 JUAN YEPES, JORGE M. MASCULÍ TRIALCOY SI SENIOR 302 116 145 2/17
287 DÍAZ PEIDRO, MAURO MASCULÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 304 138 228 2/17
288 BELDA PÉREZ, EDUARDO JORGE MASCULÍ POC A POC ALCOI SI MASTER 319 43 230 2/17
289 PÉREZ FERRI , MATEO MASCULÍ SOCA-RUN NO SENIOR 321 144 0 2/17
290 CHUECO FERNÁNDEZ , GUILLERMO MASCULÍ CARAGOLS MARIOLENCOS MR SI SENIOR 331 157 231 2/17
291 FAULÍ BONELL, RAÚL MASCULÍ INDEPENDIENTE NO SENIOR 331 140 38 2/17
292 IVARS POQUET, JUAN JOSE MASCULÍ AL MAXIM SI SENIOR 334 143 236 2/17
293 MORANT GISBERT, PAULINO MASCULÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 334 158 240 2/17
294 SAURA , MIGUEL ÁNGEL MASCULÍ INDEPENDIENTE SI VETERA 349 104 254 2/17
295 CRIADO MORENO, JOAQUIN MASCULÍ INDEPENDIENTE SI VETERA 365 114 268 2/17
296 MUÑOZ BIENDICHO, MARIO MASCULÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 372 160 269 2/17
297 AURA PUIG, JAVIER MASCULÍ TRIALCOY SI SENIOR 424 191 294 2/17
298 GARCIA-VALLADOLID VILLAR, MARIANO MASCULÍ SR TEAM SI VETERA 445 137 322 2/17
299 MARTÍNEZ JUÁREZ , GABRIEL MASCULÍ INDEPENDIENTE SI PROMESA 464 48 339 2/17
300 ARIÑO CANCHO, ALBERTO MASCULÍ INDEPENDIENTE SI VETERA 475 146 344 2/17
301 CASTILLO MONTAÑÉS, ANTONIO MASCULÍ INDEPENDIENTE SI MASTER 497 79 361 2/17
302 MORENO RECHE, ADRÍÁN MASCULÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 497 217 365 2/17
303 LOPEZ CUESTA, JAVI MASCULÍ SR TEAM SI VETERA 508 159 375 2/17
304 MORET HUERTA , ENRIQUE MASCULÍ NORDIC WALKING RIBA-ROJA NO VETERA 1 1 0 1/17
305 FERRANDO COMPANY, SARA FEMENÍ XAMPIONS-CEA-ELIT SI VETERANA 1 1 1 1/17
306 SELLÉS SEGUÍ, EMILI MASCULÍ MACROVITAL - MARATHON CREVILLENT SI VETERA 1 1 1 1/17
307 MICÓ MARTÍNEZ, ANDRÉS MASCULÍ CLUB KILÓMETRO 42 NO SENIOR 1 1 0 1/17
308 NICOLAU PICO, ROSER FEMENÍ PRIMAVERA GROUP TRAIL NO VETERANA 1 1 0 1/17
309 CARDÓS ALCARAZ, SARA FEMENÍ INDEPENDIENTE NO SENIOR 1 1 0 1/17
310 FLORES CABRERIZO, CARLOS MASCULÍ RIBERS TEAM SI SENIOR 1 1 1 1/17
311 JEREZ MIRA, VERONICA FEMENÍ CENTRE EXCURSIONISTA ALCOI NO VETERANA 1 1 0 1/17
312 FLORES CABRERIZO, NACHO MASCULÍ RIBERS TEAM SI SENIOR 2 2 2 1/17
313 VILA NAVARRO, NADIA FEMENÍ CLÍNICA ALEJANDRO SANZ NO SENIOR 2 1 0 1/17
314 BALLENILLA MARCO, CUCHI FEMENÍ PRIMAVERA GROUP TRAIL NO SENIOR 2 1 0 1/17
315 ESPI TEROL, CRISTINA FEMENÍ CA ONTINYENT NO VETERANA 2 1 0 1/17
316 VERDÚ GUILLEM, XAVI MASCULÍ CAVA ONTINYENT STOCK LOGISTIC NO SENIOR 2 2 0 1/17
317 BELDA GARCIA , DAVID MASCULÍ C.E.M. LES LLEBRES DE MURO NO SENIOR 2 2 0 1/17
318 JIMÉNEZ SOLER, CINTHYA FEMENÍ CENTRE EXCURSIONISTA ALCOI NO SENIOR 2 1 0 1/17
319 MATARAZZI , PAOLO MASCULÍ DESCUBRE CLUB DE SENDERISMO Y MARCHA NÓRDICA NO VETERA 3 3 0 1/17
320 LARA SANCHEZ, LAURA IRINA FEMENÍ PRIMAVERA GROUP TRAIL NO SENIOR 3 2 0 1/17
321 ALBERO SAMPEDRO, ALOMA FEMENÍ L'ORGANITZACIÓ NO PROMESA 3 1 0 1/17
322 CARBONELL FERRANDO, MERCHE FEMENÍ CENTRE EXCURSIONISTA TAVERNES DE LA VALLDIGNA NO MASTER 3 1 0 1/17
323 GARCIA RAJADELL, MALENA FEMENÍ INDEPENDIENTE NO PROMESA 3 1 0 1/17
324 MUÑOZ MONTAGUD, BEGOÑA FEMENÍ APER ALCOY SI SENIOR 3 2 3 1/17
325 CABRERA LOPEZ, CARLOS MASCULÍ DECATHLON COCENTAINA NO SENIOR 3 3 0 1/17
326 PEREZ NUEVALOS, JOSE VICENTE MASCULÍ C.E.M. LES LLEBRES DE MURO NO VETERA 3 1 0 1/17
327 TALENS BELÉN, MIRYAM FEMENÍ PRIMAVERA GROUP TRAIL NO MASTER 4 1 0 1/17
328 GISBERT PERICÀS , ALEJANDRA FEMENÍ CLUB ATLETISME ALCOI SI PROMESA 4 1 4 1/17
329 CANO GONZÁLEZ, MIGUEL ÁNGEL MASCULÍ C.E.M. LES LLEBRES DE MURO NO MASTER 4 1 0 1/17
330 PEREZ JULIAN, BELEN FEMENÍ CENTRE EXCURSIONISTA ALCOI SI VETERANA 4 2 1 1/17
331 RAJADELL PEREZ, YOLANDA FEMENÍ INDEPENDIENTE NO VETERANA 4 2 0 1/17
332 PEREZ NAVARRO, DANI MASCULÍ RUNBIKE PUB CAMALEON SI SENIOR 4 3 4 1/17
333 MIRA VERDÚ , RAÚL JORGE MASCULÍ CENTRE EXCURSIONISTA ALCOI SI VETERA 4 4 2 1/17
334 VERDU CALABUIG, EDUARDO PASCUAL MASCULÍ PROMESAS VILLENA NO VETERA 4 1 0 1/17
335 LIGTERINGEN, RENEE FEMENÍ AV VELUWE NO MASTER 4 1 0 1/17
336 MASIÁ BOU, VANESSA FEMENÍ ENERGY TRAIL SI VETERANA 4 4 4 1/17
337 VILAPLANA FRACÉS, ALEX MASCULÍ 226 ENDURANCE SCHOOL SI PROMESA 4 4 4 1/17
338 MIKITA, VYACHESLAV MASCULÍ INDEPENDIENTE NO SENIOR 4 4 0 1/17
339 CORTES TORMO, DENIS MASCULÍ C.E.M. LES LLEBRES DE MURO NO SENIOR 5 3 0 1/17
340 PEIDRO MIRALLES, SANTI MASCULÍ BAEFIT TRAINING SI SENIOR 5 4 2 1/17
341 CASANOVA CAZORLA , FERNANDO MASCULÍ UNGLES NEGRES NO VETERA 5 2 0 1/17
342 ARBONA MONCHO, PEPA FEMENÍ INDEPENDIENTE NO MASTER 5 2 0 1/17
343 CLIMENT SELLES, ANA ISABEL FEMENÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 5 1 3 1/17
344 MILLAN VELASCO, JUAN MANUEL MASCULÍ RUNBIKE PUB CAMALEON SI SENIOR 5 4 5 1/17
345 LÓPEZ MOLLÁ, LAURA FEMENÍ CLUB JUVENTUD ATLETICA ELCHE SI PROMESA 5 2 5 1/17
346 NAVÍO MARTÍNEZ , ANDRÉS MASCULÍ INDEPENDIENTE NO VETERA 5 1 0 1/17
347 PÉREZ ALFONSO , SERGIO MASCULÍ CORREXCREVILLENT NO PROMESA 5 1 0 1/17
348 SEGUÍ CORTELL, PAU MASCULÍ ATHLETS&PAUET SI PROMESA 5 5 5 1/17
349 CABRERIZO BORONAT, CARMEN FEMENÍ CLUB ATLETISMO ALCOY SI VETERANA 6 3 6 1/17
350 ESPI OLCINA, JAIRO MASCULÍ CLUB ATLETISME ALCOI SI SENIOR 6 5 2 1/17
351 JORDA VILAPLANA, FIDEL MASCULÍ C.E.M. LES LLEBRES DE MURO NO SENIOR 6 4 0 1/17
352 NAVARRO CAMARASA, MIREIA FEMENÍ A NINGÚ QUE LI PASSE SI SENIOR 6 1 6 1/17
353 PASCUAL GISBERT, LUCIA FEMENÍ INDEPENDIENTE SI VETERANA 6 2 2 1/17
354 MARTÍNEZ GÓMEZ , LUIS FELIX MASCULÍ SERRANO CLUB ATLETISMO NO MASTER 6 1 0 1/17
355 OCHANDO CANTERO, JORGE MASCULÍ DESCUBRE CLUB DE SENDERISMO Y MARCHA NÓRDICA NO VETERA 6 5 0 1/17
356 SANJUÁN SANTONJA, ALBA FEMENÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 6 3 6 1/17
357 CALVO CARBONELL, NATXO MASCULÍ INDEPENDENT SI VETERA 6 4 5 1/17
358 CHAMIZO, LAURA FEMENÍ INDEPENDIENTE SI SENIOR 6 3 6 1/17
359 CAMBRA ALIAGA, NURIA FEMENÍ DESCUBRE CLUB DE SENDERISMO Y MARCHA NÓRDICA NO SENIOR 6 2 0 1/17
360 MILIÁN CAMÓS, ANDRÉS MASCULÍ DECATHLON COCENTAINA NO SENIOR 7 6 0 1/17
361 ROMERO MORENO, RAUL MASCULÍ TRAIL RUNNING ONIL NO VETERA 7 3 0 1/17
362 FERRÁNDIZ TOMÁS , ANA FEMENÍ INDEPENDIENTE SI MASTER 7 2 7 1/17
363 BERENGUER GOZALBEZ, CRISTINA FEMENÍ INDEPENDIENTE SI VETERANA 7 4 7 1/17